Wyszukaj kody i promocje

 

Zooplus.pl jest największym w Europie sklepem internetowym z artykułami dla zwierząt domowych. Firma działa w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce. Od momentu powstania w 1999 roku zaufało jej już ponad 6 milionów klientów.

W Polsce firma działa pod adresem zooplus.pl.  Oferuje produkt dla psów, kotów, ryb, ptaków, ale także gryzoni i innych małych zwierząt.

Jeśli planujesz zakupienie zwierzątka, to w zooplus.pl dostaniesz wszystko, co potrzebne aby zapewnić mu warunki do zamieszkania w Twoim domu. Legowisko i zabawki dla psa; kuweta i drapak dla kota; akwarium wraz z wyposażeniem dla rybek; klatka i huśtawka dla ptaka; drewniany domek lub kojec dla świnek morskich; torba transportowa dla fretki – to wszystko i wiele innych znajdziesz w zooplus.pl!

W asortymencie znajduje się różnego rodzaju pokarm dla zwierząt, w tym marek wiele marek polecanych przez weterynarzy takich jak: Royal Canin, Eukanuba, Smilla, Animonda, Bozita, Versele Laga i wiele innych. Oprócz karmy możesz zakupić tutaj także sianko, wapno do ścierania ząbków dla gryzoni, smakowite kolby, czy kości do czyszczenia zębów dla Twojego psa! Dzięki promocjom i upustom wszystko to możesz mieć w atrakcyjnej cenie. Za zaoszczędzone pieniądze możesz kupić zabawkę dla Twojego pupila.

Zooplus.pl dla stałych klientów ma przygotowany program bonusowy. Każda wydana złotówka daje Ci jeden punkt. Zebrane punkty możesz wymieniać na nagrody. Co powiesz na rękawicę do pielęgnacji sierści? Może być Twoja za darmo!

Zooplus to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego pupila!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje