Wyszukaj kody i promocje

 

Yves Rocher jest francuskim koncernem kosmetycznym, który powstał na bazie firmy założonej przez Yves’a Rochera, który produkował naturalne kosmetyki. Już w latach 50-tych ubiegłego stulecia pracował on nad preparatami leczniczymi z wyciągów roślinnych, które początkowo sprzedawał samodzielnie jako domokrążca. Ogromna popularność jego produktów sprawiła, że konieczna stała się sprzedaż wysyłkowa. Tak oto rozpoczął się sukces firmy Yves Rocher, która posiada dziś 30 milionów zadowolonych klientów na 5 kontynentach.

Sprzedaż wysyłkowa stanowi dziś ciągle 45% obrotów firmy, a sprzedaż online cieszy się coraz większą popularnością w dzisiejszych czasach. Na stronie yves-rocher.pl znajdziemy pełną gamę produktów marki Yves Rocher.

Natura jest źródłem wielu dobrodziejstw, teraz Ty przekonaj się jakie korzyści może przynieść Twojemu ciału!  Kosmetyki na bazie roślin do twarzy, ciała i włosów, kolorowe kosmetyki do makijażu, perfumy damskie i męskie – to wszystko oferuje Ci sklep online Yves Rocher. Potrzebujesz produktów upiększających, ujędrniających, wyszczuplających a może po prostu nawilżających? To wszystko kupisz teraz  w jednym miejscu i dodatkowo nie ruszając się z fotela! Dzięki darmowym kodom rabatowym zakupy zrobisz w niskiej cenie.

Dokonaj zamówienia na yves-rocher.pl. Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 99 zł, to dostawa kosmetyków do Twojego domu nic Ciebie nie wyniesie. Miłym zaskoczysz się otwierając paczkę. Dlaczego? W każdej przesyłce znajduje się prezent od firmy. Sprawdź sama. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje