Wyszukaj kody i promocje

 

Sklep online weltbild.pl istnieje od ponad dziesięciu lat, początkowo pod nazwą kdc.pl (Klub Dla Ciebie). Od 2013 roku weltbild.pl jest częścią polskiej grupy PWN. Motto firmy brzmi „Dziś zamawiasz, jutro masz”. Wszystko, co widnieje na stronie internetowej firmy WeltBilt rzeczywiście jest dostępne od ręki na magazynie. Dzięki sprawnie działającej logistyce towar dociera do klienta już na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Weltbild.pl jest jednym z nielicznym sklepów online w kraju, które oferują tam szybka przesyłkę.

Weltbild.pl został doceniony za swoją solidność. W 2011 i 2012 roku otrzymał tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi, natomiast w 2012 roku został posiadaczem Certyfikatu Użyteczny Sklep w uznaniu wysokich standardów usability i obsługi klienta.

Asortyment weltbild.pl to książki o różnej tematyce, albumy, podręczniki, poradniki, e-booki, filmy na DVD i Blu Ray, płyty muzyczne CD i szeroki wybór zabawek. Dział „Dom i styl życia” jest pełny akcesoriów kuchennych, łazienkowych, dekoracyjnych, artykułów dla Twojego pupila, elektroniki, gadżetów, kalendarzy, organizerów oraz artykułów szkolnych i biurowych. Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie weltbild.pl.

Artykuły oferowane przez weltbild.pl sprawdzą się świetnie jako prezent dla Twoich bliskich. Znajdź produkt według preferencji osoby, która zostanie obdarowana, złóż zamówienia i już na drugi dzień odbierz przesyłkę.

Przy składaniu zamówienia nie zapomnij skorzystać z darmowych kodów rabatowych. Zakupy w weltbild.pl będą wtedy nie tylko szybkie i przyjemne, ale także tanie!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje