Wyszukaj kody i promocje

 

Do wypłaty pensji pozostało kilka dni, a Ty natychmiast potrzebujesz gotówkę? Pojawiły się nagle wydatki, których nie przewidziałeś w swoim budżecie na ten miesiąc? Vivus.pl jest tym czego szukasz!

Vivus.pl oferuje pożyczki przez Internet. Firma pojawiła się na rynku polskim w 2012 roku i od razu zyskała rzeszę zadowolonych klientów. Doświadczenie zdobyte w innych europejskich krajach sprawiło, że firma świetnie radzi sobie w Polsce.

Vivus.pl to rewolucja na polskim rynku pożyczkowym. Z oferty firmy może skorzystać każdy kto  jest obywatelem RP w wieku pomiędzy 20-75 lat i nie jest wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników. Biorąc pierwszą pożyczkę w vivus.pl klient nie ponosi absolutnie żadnych kosztów! Można całkowicie za darmo pożyczyć 1200 zł na okres 30 dni. Dopiero przy kolejnych pożyczkach naliczane są prowizje i odsetki. Maksymalna kwota jaką można pożyczyć od vivus.pl to 2500 zł, a maksymalny okres na jej spłatę wynosi 30 dni. Jeżeli po tym okresie klient nie jest w stanie spłacić zaciągniętego mini kredytu, to wystarczy skonsultować się z firmą i za odpowiednią opłatą przesunąć termin na późniejszy.

Pracownicy vivus.pl są dostępni dla klientów przez 7 dni w tygodniu, więc pożyczkę można dostać nawet w niedzielę! Pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie już po piętnastu minutach od momentu złożenia wniosku o pożyczkę! Przekonaj się sam jakie to proste i wygodne.

Wykorzystaj darmowe kody rabatowe aby pożyczać za jeszcze mniej!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje