Wyszukaj kody i promocje

 

 

Vectra jest jednym z liderów polskich operatorów kablowych. Posiada ponad 860 tysięcy abonentów i liczba ta stale rośnie. Firma dociera do klientów w 176 miastach w Polsce dzięki ponad stu Biurom Obsługi Klienta. Vectra zapewnia dostęp do programów telewizyjnych i radiowych w wersji analogowej i cyfrowej, możliwość nagrywania PRV, dostęp do nowoczesnej jakości HD i 3D, do szerokopasmowego Internetu tradycyjnego i bezprzewodowego oraz telefonii stacjonarnej bazującej na technologii cyfrowej.  

Vectra co chwile poszerza zakres swoich usług. Na chwile obecną już prawie każdą sprawę z firmą można załatwić nie wychodząc z domu. W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (COK) zatrudnionych jest 300 konsultantów, którzy pomagają w rozwiązywaniu kwestii technicznych. Poprzez COK można także zamówić nowe usługi lub poprosić aby przybył do nas pracownik Vectry w celu podpisania umowy.

Wszystkie wyżej wymienione zalety telefonicznego Centrum Obsługi Klienta posiada od niedawna także strona internetowa firmy vectra.pl. Możemy tutaj zamówić usługi firmy takie jak: różne pakiety telewizyjne, internetowy czy telewizyjne. Wystarczy jedno kliknięcie aby zamówić wizytę przedstawiciela firmy w naszym domu w celu podpisania właściwej umowy. Zamawianie usług poprzez stronę internetową firmy niesie za sobą wiele korzyści. Oszczędzamy czas, a dzięki darmowym kodom rabatowym także pieniądze! Przekonaj się sam już dziś. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje