Wyszukaj kody i promocje

 

Travelplanet.pl jest firmą, która integruje najlepsze biura podróży, linie lotnicze i hotele aby klient mógł wybrać i kupić najlepszą dla siebie ofertę podróży. Firma współpracuje tylko z zaufanymi biurami, które spełniają wysokie standardy. Są to między innymi TUI, Alfa Star, Rainbow Tours, Wezyr, Neckermann i wiele innych. Do linii lotniczych, które współpracują z firmą zaliczyć można British Airways, Lufthansę, Easy Jet, LOT, Air France. Travelplanet.pl oferuje swoim klientom 500 hoteli na całym świecie, a ich ceny są niższe nawet o 55 % w porównaniu do tych bezpośrednich w hotelach. Travelplanet.pl to także szeroki wybór ubezpieczeń turystycznych, przelotów czarterowych, wyjazdów grupowych i innych.

Travelplanet.pl od lat prowadzi w rankingach Wprost, portalu Money.pl i Gazety Wyborczej na najlepszy sklep internetowy w kategorii „Turystyka”.  Firma posiada także liczne certyfikaty, które świadczą o jej solidności i zaufaniu, jakim darzą ją konsumenci.

Warto zaufać travelplanet.pl, gdyż nigdzie nie kupisz wycieczki taniej. Nad bezpieczeństwem procesu rezerwacji online czuwa przez 7 dni w tygodniu zespół profesjonalnych konsulatów. Prosty proces sprzedaży sprawia, że wszystkie formalności można dopełnić w łatwy i przede wszystkim szybki proces.

Firma oferuje wiele promocji, rabatów oraz gratisów takich jak chociażby darmowe auto czekające na Ciebie na lotnisku! Wykorzystaj darmowe kody rabatowe i zobacz jakie jeszcze korzyści możesz dostać dokonując rezerwacji na travelplanet.pl. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje