Wyszukaj kody i promocje

 

Technotop.pl to sklep internetowy z komputerami i różnego rodzaju sprzętem IT. Firma posiada Certyfikat Krajowego Rejestru Długów – wyróżnienie w kategorii „Rzetelna Firma”. Technotop.pl jest preferowanym partnerem HP oraz bezpośrednim partnerem Dell.  Firma każdego dnia sprzedaje dziesiątki laptopów. Wśród klientów są osoby prywatne, ale także różne firmy, instytucje i urzędy. Aż 98% klientów poleca zakupy w sklepie technotop.pl.

Technotop.pl robi wszystko aby zapewnić klientom sprzęt niezawodny, komfortowy i solidny. Sprzęt IT oferowany przez firmę to urządzenia znanych i cenionych marek takich jak: Hewlett Packard, Toshiba, Asus, Acer, Apple, Sony, Samsung, Dell, . Dobrej jakości sprzęt oznacza dla klienta oszczędność jego czasu i pieniędzy. Oszczędność czasu – kupując dobry sprzęt, kupuje się go na lata. Oszczędność pieniędzy – nie traci się gotówki na naprawy zbędnych awarii.

Ofertę sklepu stanowią także akcesoria do komputerów. Klient znajdzie tutaj myszki, torby na komputery przenośne, naklejki na klawiatury oraz podkładki chłodzące.

Firma dba o to aby do klienta dotarł pełnowartościowy produkt i zapewnia bezpieczną przesyłkę ubezpieczając ją zawsze na kwotę 5000 zł. Paczka jest wysyłana do klienta następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Jeśli wartość zakupów przekroczy 3000 zł, to dostawa jest gratisowa! Wszystkie urządzenia zakupione poprzez stronę technotop.pl objęte są gwarancją, a personel firmy zawsze służy pomocą w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem.

Zakupy w technotop.pl to przyjemność, która może być także oszczędnością. Zachęcam do skorzystania z kodów promocyjnych. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje