Wyszukaj kody i promocje

 

Tchibo to nie tylko kawa, to także kilkadziesiąt sklepów w całej Polsce oraz sklep online z unikalnymi produktami użytkowymi. Firma jest obecna w naszym kraju już od ponad dwudziestu lat i jej popularność stale rośnie.

Aromatyczna kawa jest oczywiście flagowym produktem Tchibo. Firma produkuje ten najwyższej jakości produkt już od sześćdziesięciu lat. Doświadczenie i nieustanny rozwój sprawiły, że Tchibo na chwile obecną jest jednym z największych producentów kawy w Europie.

Sklep online Tchibo.pl oferuje wybór klasycznych kaw, ale także ekspresów do kawy na kapsułki w różnych modelach i kolorach. Urządzenie to kryjące się pod tajemniczą nazwa Cafissimo jest w stanie zrobić wiele rodzajów kaw takich jak espresso, caffe crema, cafe latte, klasyczna kawa czarna i inne. Dodatkowo klient ma do wyboru kapsułki z kawą w wielu smakach.

Co tydzień Tchibo wprowadza nowe kolekcje z artykułami użytkowymi do swoich sklepów. Oferta ta jest dostępna także online. Asortyment zawiera towary z kategorii takich jak tekstylia, odzież męska, damska i dziecięca, odzież sportowa, meble, lampy i artykuły do dekoracji wnętrz.

Tchibo.pl  oferuje liczne promocje i rabaty, duża część oferty jest przeceniona. Zakupy online to prosty i wygodny sposób za zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Czas dostawy zamówionego towaru wynosi od 4 do 8 dni. Gdyby zamówione produkty nie odpowiadały klientowi, to ma on prawo zwrócić je w przeciągu miesiąca bez konieczności podawania przyczyny. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje