Wyszukaj kody i promocje

 

T-Mobile jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce z liczbą ponad 16 milionów abonentów. Świadczy usługi z zakresu telefonii, Internetu mobilnego oraz stacjonarnego dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii firma obejmuje swoim zasięgiem prawie 100 % Polski. Oprócz licznych stacjonarnych punktów obsługi, abonenci oraz inne osoby zainteresowane ofertą T-Mobile mają do dyspozycji stronę t-mobile.pl.

Smartfon z tabletem za złotówkę? A może dwa tablety w jednej ofercie także za złotówkę? Te oferty i wiele innych znajdziesz na t-mobile.pl

Firma oferuje usługi telefoniczne w dwóch kategoriach – oferta abonamentowa oraz na kartę, dla tych osób które chcą kontrolować wydatki. Gdy klient wybierze abonament, to ma do wyboru szereg pakietów i telefonów – w zależności od jego potrzeb. Od niedawna oprócz telefonu można dostać także tablet w gratisie! Dla klientów, którzy wybierają ofertę na kartę Mix czeka także wiele promocji. Jednakże T-Mobile to nie tylko telefonia komórkowa. Firma dostarcza klientom Internet bezprzewodowy bluconnect, szerokopasmowy Internet stacjonarny oraz telefonie stacjonarną. Warto pomyśleć o połączeniu tych usług – wtedy opłaty za nie znacznie idą w dół.

Każdą z wyżej wymienionych usług można zamówić poprzez stronę t-mobile.pl. Jest to duża oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Dzięki darmowym kodom rabatowym będziesz miał okazję skorzystać z super promocji.

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje