Wyszukaj kody i promocje

 

Coraz więcej osób korzysta z soczewek kontaktowych zamiast standardowych okularów. Są one dużo wygodniejsze, a korygują wzrok tak samo skutecznie. Dzięki nim można robić wiele rzeczy, które byłyby niemożliwe przy noszeniu okularów … chociażby uprawianie wielu dziedzin sportu. Szkła kontaktowe może nosić każda osoba, u której nie stwierdzono przeciwwskazań ku temu.

Ze względu na zastosowanie szkła kontaktowe można podzielić na lecznicze, korekcyjne oraz kosmetyczne (np. kolorowe). Można te także podzielić na kategorie wg. trybu noszenia. Znajdziemy tutaj soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, a także osobne soczewki na dzień i na noc. Cały ten asortyment dostępny jest w sklepie online szkla.com. W jednym miejscu można kupić szkła marek takich jak Acuvue, Air Optix, Purevision, Dailies, Freshlook, ProClear i innych oraz akcesoria takie jak płyny pielęgnacyjne, krople do oczu, pojemniki na soczewki, czy zestawy podróżne.

Firma gwarantuje klientom zadowolenie z zakupionych produktów lub … zwrot pieniędzy za nie! Jeżeli klient z jakiegokolwiek powodu nie będzie zadowolony z zamówionych soczewek, to może je odesłać, a firma zwróci 100% kosztów. Dotyczy to także rozpakowanych, a także częściowo wykorzystanych szkieł.

Kupuj soczewki kontaktowe w sklepie online szkla.com i rób od tej pory rzeczy, na które wcześniej nie mogłeś sobie pozwolić. Basen, nurkowanie, squash, rower, golf? Czemu nie?! Skorzystaj z naszych kodów rabatowych i kupuj w super niskiej cenie! 

  

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje