Wyszukaj kody i promocje

 

Stena Line jest jednym z większych operatorów promów na świecie, który posiada ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie. Obsługuje połączenia między innymi w krajach skandynawskich, Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech. W naszym kraju Stena Line na chwilę obecną obsługuje jedno połączenie, to jest  Gdynia - Karlskrona (Szwecja).

Firma posiada bogatą ofertę. Stena Line to nie tylko po prostu bilety na prom. W ofercie znajdziemy chociażby 24-godzinny rejs. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą odpocząć i spędzić weekend na morzu. A może krótki urlop? Rejs po morzu oraz pobyt w hotelu w Szwecji? Dwudniowy rejs turystyczno – rozrywkowy? Brzmi kusząco, prawda? Stena Line oferuje taką możliwość wypoczynku! Dla najmłodszych uszykowane są specjalne oferty – rejsy pełne niespodziane i przygód. Stena Line zajmuje się także organizacją wyjazdów grupowych dla firm – integracja oraz konferencje.

Rezerwacji na wyżej wymienione wycieczki możesz dokonać w wybranych biurach podróży, ale także online poprzez stronę stenaline.pl. Do wyboru są tutaj nie tylko połączenia na trasie Polska-Szwecja. W ofercie znajduje się szereg połączeń między Norwegią, Szwecją, Danią, Niemcami, Polską i wiele innych.

Im wcześniej dokonasz rezerwacji tym mniej zapłacisz za bilet. Cena ta może być jeszcze bardziej atrakcyjna gdy skorzystasz z darmowych kodów rabatowych. Przekonaj się sam!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje