Wyszukaj kody i promocje

 

SportSales.pl jest firmą z ponad dziesięcioletnim stażem, której celem jest propagowanie sportu dzięki wysokiej klasy sprzętowi, który wchodzi w skład jej asortymentu. Bogatą ofertę można znaleźć w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Warszawie oraz w sklepie online pod adresem www.sportsales.pl.

Na asortyment sklepu składają się głównie sprzęty potrzebne do uprawiania sportu rowerowego, narciarstwa oraz turystyki górskiej. Rowery damskie, dziecięce, miejskie czy szosowe – te i wiele innych znajdziemy w rozległym dziale „Rowery”. Sprzęt znanych i cenionych firm oraz różnorodne ceny sprawią, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli posiadamy już rower, to potrzebne będą także akcesoria do niego. Firma posiada w ofercie łyżki do opon, mostki, stery, podkładki, siodła, rękawiczki, kaski, smary, oleje, produkty do konserwacji, torby, plecaki, rogi, bagażniki, ogumienie, oświetlenie, liczniki, pompki, błotniki i wiele, wiele innych. Sportsales.pl jest świetnym miejscem także dla tych osób, które szukają odzieży oraz obuwia do jazdy na rowerze. Asortyment firmy wzbogaca bielizna i odzież termiczna, narty, buty i kaski narciarskie, gogle, okulary, buty do wędrówek górskich i inne. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych producentów, ale mimo wszystko dostępne są w przyjaznych dla klienta cenach.

Wszystkie te produkty można zamówić bez ruszania się z fotela, a kurier DHL dostarczy je wprost pod nasze drzwi w przeciągu tygodnia. Jeśli wartość zakupów przekroczy 300 złotych, to za przesyłkę nie zapłacimy nic!

Skorzystaj z naszych darmowych kodów promocyjnych i zobacz ile jeszcze możesz zaoszczędzić robiąc zakupy online!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje