Wyszukaj kody i promocje

 

Smyk to ogólnopolska sieć sklepów z artykułami dla dzieci i kobiet w ciąży, która istnieje od 2000 roku.  Historia firma sięga jednak aż do roku 1952, kiedy to powstał pierwszy sklep Smyk jako Centralny dom Towarowy należący do Domów Towarowych „Centrum”. W czasach PRL-u należał on do najlepiej zaopatrzonych placówek handlowych. Dzisiejszy Smyk to spółka, która posiada sklepy w większych miastach Polski i rozpoczyna ekspansję zagraniczną. Pierwsze punkty sprzedaży pojawiły się już w Berlinie i Kijowie.

Od 2007 roku klienci firmy maja możliwość robienia zakupów internetowych pod adresem smyk.com. Konkurencyjne ceny oraz bogata oferta sprawiają, że liczba klientów tego sklepu online ciągle rośnie.

Na asortyment sklepu smyk.com składają się artykuły dla kobiet w ciąży takie jak książki i poradniki, ubrania ciążowe, a nawet kosmetyki czy perfumy. Znaleźć tutaj można także dobrej jakości ubranka i obuwie dla niemowląt i dzieci w każdym wieku. Kolorowe śpioszki, spodenki, swetry czy sukienki to tylko część oferty. W dziale „Zabawki i Gry” czekają na młodych klientów gry planszowe oraz multimedialne, lalki, klocki, pojazdy oraz zabawki interaktywne, których zadaniem jest nauka poprzez zabawę. Dział „Outlet” oferuje końcówki kolekcji w bardzo atrakcyjnych cenach jakich nie znajdziemy nigdzie indziej!

Rób zakupy online w sklepie smyk.com, a zaoszczędzony w ten sposób czas możesz poświęcić swojemu maluchowi. Dzięki kodom rabatowym możesz oszczędzić także pieniądze. Przekonaj się sam.

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje