Wyszukaj kody i promocje

 

Sentiell to hurtownia jubilerska online. Wszystko zaczęło się w 1993 roku, kiedy to powstała jubilerska firma EKO. Przez dwadzieścia lat wypracowała sobie ona silną pozycję na rynku poprzez budowanie nowych gałęzi handlu biżuterią. Misją EKO jest sprzedaż wyselekcjonowanej, wysokiej jakości biżuterii w konkurencyjnych cenach. W chwili obecnej firma współpracuje z 400 sklepami detalicznymi, a w 2011 roku rozpoczęła także sprzedaż swoich produktów online poprzez stronę www.sentiell.pl

Na stronie znaleźć można bardzo szeroki asortyment, a w nim: biżuterię dla dzieci, pierścionki, bransoletki na nogę i rękę, breloczki, kolczyki, naszyjniki, zawieszki, łańcuszki, perły, broszki, spinki, biżuterię do piercingu, krzyżyki, medaliki, różańce, biżuterię modułową, grzechotki, łyżeczki, smoczki oraz wiele, wiele innych. Ofertę firmy wzbogacają środki czyszczące do biżuterii oraz ozdobne opakowanie jubilerskie.

Wysyłka zamówionego towaru odbywa się jeszcze w tym samym dniu. Dla stałych klientów Sentiell ma uszykowane rabaty, których wysokość uzależniona jest od wartości zamówienia. Dodatkowo każe zakupy o wartości przekraczającej 500 złotych netto zostaną dostarczone do klienta całkowicie za darmo!

Zamawiając biżuterię poprzez sentiell.pl masz pewność, że zamawiany towar będzie pierwszej jakości. Zakupy online oznaczają dla Ciebie także oszczędność czasu i pieniędzy. Skorzystaj z naszych kodów rabatowyc i przekonaj się sam jakie jeszcze korzyści na Ciebie czekają!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje