Wyszukaj kody i promocje

 

Saturn jest niemiecką siecią marketów z elektronika użytkową. Pierwszy sklep powstał w 1961 roku i od tego czas sieć ciągle się rozrasta. Saturn posiada ponad 460 marketów w 12 krajach: w Niemczech, Austrii, Francji, Polsce, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Turcji, Rosji oraz we Włoszech i na Węgrzech. Pierwszy sklep w Polsce firma Saturn otworzyła w 2004 roku w Warszawie i od razu zyskała rzesze klientów. Na chwile obecną w Polsce działa 18 sklepów. Saturn chce docierać do coraz to większej liczby klientów i w związku z tym planuje otwarcia nowych sklepów. Dla tych klientów, którzy nie maja możliwości lub czasu robienia zakupów w sklepach stacjonarnych – powstał sklep online saturn.pl.

Saturn.pl posiada w swojej ofercie sprzęt RTV, telewizory, komputery, tablety, aparaty fotograficzne i kamery, smart fony oraz sprzęt AGD. Sklep posiada także bardzo bogatą ofertę muzyki, filmów na DVD i BLu Ray, gier, oprogramowania, a nawet książek! To, jak bogaty asortyment posiada Saturn dobrze obrazuje hasło firmy „Czego nie ma u nas, to nie istnieje”. Klienci mają pewność, że znajdą tutaj każdy sprzęt jakiego potrzebują. Wszystkie nowinki techniczne są dostępne w sklepach Saturn zaraz po wprowadzeniu ich na rynek i dzięki temu klienci mają pewność, że kupują sprzęt najbardziej zaawansowany technicznie.

Klienci saturn.pl mają możliwość zamówienia wybranych przez siebie produktów i odbioru ich w sklepie stacjonarnym Saturn lub dostawy do domu. Dostawa jest realizowana na terenie całej Polski, co jest dobrą wiadomością dla klientów, którzy do sklepów firmowych mają daleko.

Sklep prowadzi liczne promocje i wyprzedaże -  dzięki temu klienci mają dostęp do nowoczesnej elektroniki za niewielkie pieniądze. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje