Wyszukaj kody i promocje

 

Firma RTV EURO AGD jest polskim przedsiębiorstwem założonym w 1990 roku, które początkowo funkcjonowało tylko na rynku warszawskim. Po 1994 roku sieć sprzedaży została rozciągnięta na całą Polskę.  Firma obecnie posiada prawie 200 sklepów w 111 miejscowościach w kraju oraz sklep internetowy dostępny pod adresem euro.com.pl.

RTV EURO AGD posiada wiele tytułów i wyróżnień przyznanych przez niezależne organizacje. Jest to między innymi Laur Konsumenta 2013, Marka Wysokiej Reputacji Premium Brand 2013 i wiele innych.

Na asortyment sklepu składa się 20 000 produktów znanych i cenionych marek polskich i zagranicznych. EURO RTV AGD jest jednym z największych partnerów handlowych w Polsce dla firm takich jak Samsung, Philips, Sony, Amica LG, Whirpool, Panasonic.

W ofercie sklepu online znaleźć można szeroki wybór telewizorów i sprzętu RTV, dużego sprzętu gospodarstwa domowego, drobnego sprzętu gospodarstwa domowego, komputerów, gier i konsoli, sprzętu fotograficznego i kamer, sprzętu telekomunikacyjnego, armatury kuchennej oraz akcesoriów.

Firma oferuje dostawę zamówionych online produktów wprost do domu. Zakupiony sprzęt objęty jest taką samą gwarancją jak ten zakupiony w sklepie stacjonarnym. EURO RTV AGD to także zakupy online na raty!

EURO RTV AGD wprowadza często promocje i rabaty. Dzięki darmowym kodom promocyjnym ceny zakupionych produktów mogą być jeszcze niższe. Przekonaj się sam, że zakupy online są wygodne, proste i tanie!

  

Znadziesz tu kody rabatowe, promocje, kupony z:

Kod promocyjny RTV Euro AGD

PROMOCJI MOC NA WIELKĄ NOC: Drugi produkt 22%, trzeci 44%, czwarty 77% taniej!
  • Ważne do : 20.04.2019 23 59 59
  • Typ promocji : Promocja


Nie czekaj bo okazja minie.
Zobacz szczegóły ...

 

Kod promocyjny RTV Euro AGD

5 miesięcy wakacji od płacenia w RTV EURO AGD
  • Ważne do : 23.04.2019 23 59 59
  • Typ promocji : Promocja


Nie czekaj bo okazja minie.
Zobacz szczegóły ...

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje