Wyszukaj kody i promocje

 

Recman to polska marka produkująca światowej jakości odzież męską. Historia marki Recman sięga 1986 roku. Firma początkowo zajmowała się szyciem spodni jeansowych, ale od połowy lat dziewięćdziesiątych rozpoczęła produkcję pierwszych garniturów, które stały się od tej pory flagowym wyrobem marki Recman. W 2004 roku został otworzony pierwszy salon firmowy Recman w Polsce, a w 2008 roku do oferty zostały wprowadzone nowe artykuły takie jak buty czy akcesoria. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 70 tysięcy dobrej jakości garniturów. Liczne wyróżnienia i nagrody jakie Recman uzyskał są świadectwem na zaufanie jakim darzą go klienci. Od niedawna oferta Recman dostępna jest online dla każdego przez 7 dni w tygodniu pod adresem recman24.com.

Dobrze skrojony garnitur pasuje mężczyźnie na każda okazję i takie właśnie są te, które oferuje recman24.com. Czernie, grafity, granaty i szarości, kroje średnio lub mocno taliowane – tutaj każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie garnitury uszyte są z niezwykłą starannością z wyselekcjonowanych tkanin.

Ofertę recman24.com uzupełniają marynarki w wielu kolorach, dziesiątki koszul z różnymi wzorami, spodnie krótkie i długie, kurtki i płaszcze na każdą porę roku, swetry, tshirty i koszulki polo, buty, krawaty, muchy, bielizna, galanteria skórzana i inne.

Zamówione w sklepie internetowym artykuły można odebrać osobiście w jednym z salonów firmowych Recman lub mogą zostać one dostarczone przez kuriera do domu klienta. Robienie zakupów w sklepie internetowym to duża oszczędność czasu. Dzięki darmowym kodom rabatowym może to być także oszczędność Twoich pieniędzy!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje