Wyszukaj kody i promocje

 

W dobie Internetu, wiadomości otrzymywanych drogą elektroniczną oraz SMS-ów coraz rzadziej można spotkać się z korespondencją w formie papierowej. Wysłanie e-maila zajmuje dużo mniej czasu, a wybór e-kartek jest tak wielki, że coraz częściej zapominamy o tym jak wiele radości sprawia każdemu z nas otrzymanie tradycyjnego listu lub pocztówki. A co gdyby móc wysyłać korespondencję w formie papierowej, która zostanie dostarczona przez listonosza, ale wysyłać ją online nie wychodząc z domu? Dokładnie taką możliwość oferuje envelo.pl – nowy projekt Poczty Polskiej S.A.

Portal envelo.pl oferuje wysyłanie papierowych pocztówek lub listów przy pomocy kilku kliknięć myszką. Wybranie wzoru kartki, znaczka, napisanie kilku serdecznych słów, określenie adresata oraz uiszczenie opłaty w dogodny na siebie sposób – tylko tyle potrzeba aby sprawić komuś radość! Twoja spersonalizowana kartka lub list trafi do rąk własnych bliskiej Ci osoby w przeciągu kilku dni.

Usługi oferowane przez envelo.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ułatwienia jakie niesie za sobą świat Internetu, ale przy tym wszystkim pragną pozostać wiernymi tradycji. Listonosz doręczający e-kartkę! Czy może istnieć lepsze połączenie nowych technologii i tradycyjnych usług?

Envelo.pl to zabawa oraz oszczędność Twojego czasu. Skorzystaj z naszych darmowych kodów rabatowych i przekonaj się ile jeszcze może zyskać!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje