Wyszukaj kody i promocje

 

Plus  jest jedną z sieci komórkowych w Polsce, której operatorem jest Polkomtel.  Swoim zasięgiem obejmuje 98% terytorium naszego kraju i tym samym dociera do 99% mieszkańców Polski. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 1996 roku i od tego czasu zyskała zaufanie milionów klientów.  Plus posiada w całej Polsce ponad 500 punktów obsługi klienta. Także poprzez stronę internetową plus.pl klienci mogą podpisać umowę na świadczenie usług Plus.

W ofercie Plus znajdują się usługi telekomunikacyjne dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych, a wśród nich: telefonia komórkowa na abonament, kartę lub mix oraz Internet mobilny.

Plus jako pierwszy w Polsce wprowadził super szybki Internet mobilny LTE. Umożliwia on ekspresowy przesył danych. Można z niego korzystać w domu oraz poza nim. Użytkownicy LTE mają zapewniony komfort oglądania filmów w sieci, płynną grę online oraz szybkie wysyłanie zdjęć. Podpisując umowę na Internet możesz otrzymać nowoczesny modem, router, a nawet tablet czy laptop.

Na klientów podpisujących umowy na telefon czekają smart fony w atrakcyjnych cenach marek takich jak Sony, Samsung, LG, Nokia, HTC i wiele innych.

Podpisując umowę na usługi Plus oszczędzasz czas. Nie musisz już szukać najbliższego salonu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę plus.pl, wybierzesz interesującą Cię ofertę i uzupełnisz swoje dane. Teraz pozostaje już tylko czekać na kuriera z Twoją umową i sprzętem. Dzięki naszym darmowym kodom rabatowym możesz także zaoszczędzić swoje pieniądze. Przekonaj się sam!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje