Wyszukaj kody i promocje

 

Photobox jest liderem fotografii cyfrowej w Europie. Obecnie działa na 16 rynkach europejskich i jest pionierem w swojej dziedzinie. Firma oferuje nie tylko usługi wywoływania zdjęć przez internet w atrakcyjnych cenach bez wychodzenia z domu, ale także możliwość ich przechowywania. Photobox oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów, którym można nadać charakter dzięki zastosowaniu swoich zdjęć.

Photobox oferuje wywoływanie zdjęć na profesjonalnym papierze pierwszej jakości Fuji Supreme lub Kodak Royal. Można zamówić standardowe odbitki cyfrowe w różnych formatach, bardzo duże formaty odbitek, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia paszportowe, FotoKolaże oraz FotoPlakaty.

Oferta firmy to także spersonalizowane FotoGadżety, które mogą posłużyć jako oryginalny prezent dla bliskich. Klient może sam zaprojektować, a następnie zamówić książkę, kalendarz ścienny lub biurkowy, papeterię, kubki, magnesy puzzle, maskotki, podkładkę pod mysz, koszulkę, torbę, a nawet biżuterię z własnymi zdjęciami! Wszystko to można zamówić w atrakcyjnych pakietach, dzięki czemu cena za artykuły będzie dużo niższa. Dla przykładu – gdy zamówisz pakiet 4 FotoKubków, to zapłacisz jedynie za 3!

PhotoBox gwarantuje swoje usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Jako, że zadowolenie klienta jest dla firmy najważniejsze, to gwarantuje ona bezpieczna i szybką dostawę do domu klienta. W przypadku gdyby zamówione artykuły nie odpowiadały jakością osobie zamawiającej,, to istnieje możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny.

Skorzystaj z darmowych kodów promocyjnych. Zobacz jak wygodne i tanie może być wywoływanie zdjęć przez Internet!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje