Wyszukaj kody i promocje

 

Origin jest platformą internetową stworzoną przez Electronic Arts, dzięki której można kupować i pobierać gdy tej firmy oraz za darmo testować wersje demonstracyjne gier.

Baza gier Origin jest bardzo szeroka. Wśród nich znajdziemy pozycje takie jak: Battlefield , Titanfall, The Sims, Sim City, Need For Speed, Tomb Raider, Mass Effect, Dead Space, Fifa, Assassin’s Creed, Medal of Honor, Resident Evil, Game of Thrones i wiele innych.

Od teraz możesz się cieszyć tymi wszystkimi grami gdziekolwiek jesteś. Platforma ta jest dostępna nie tylko na komputer PC, ale także na urządzenia mobilne iPhone, iPad, iPod touch oraz Android.Wystarczy, że zalogujesz się do Origin i masz już dostęp do wszystkich swoich gier. Dodatkowo możesz zawsze kontynuować grę od momentu, w którym ostatnio skończyłeś. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu zapisanych stanów gry przez Origin.

Możesz także dołączyć do społeczności Origin i poznać wielu wspaniałych ludzi, którzy kochają gry tak samo jak Ty. Możesz ich zaprosić do wspólnej gry lub po prostu pochwalić się swoimi osiągnięciami. Dzięki funkcji czatu będziesz miał z nimi kontakt także podczas grania.

Założenie konta Origin jest całkowicie bezpłatne! Do dyspozycji członków Origin jest wiele darmowych gier oraz wersji demo. Jeśli jakaś wersja demonstracyjna przypadła Ci do gustu i postanowiłeś kupić jej pełna cyfrową wersję, to skorzystaj z naszych darmowych kodów rabatowych. Dzięki nim zaoszczędzisz trochę gotówki, którą możesz przeznaczyć na kolejne fascynujące gry w Origin!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje