Wyszukaj kody i promocje

 

Orange jest międzynarodową marką telekomunikacyjną. Marka została wprowadzona do Polski w 2005 roku zastępując tym samym markę Idea. Na chwile obecną posiada w Polsce 15 milionów klientów i tym samym zajmuje drugie miejsce pod względem liczby użytkowników telefonii komórkowej w naszym kraju.

Firma dostarcza swoim klientom w całym kraju kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne umożliwiając tym samym dostęp do telefonii komórkowej i stacjonarnej oraz Internetu mobilnego i stacjonarnego. Orange oferuje także usługi telewizyjne oraz wideo na życzenie.

Orange Polska posiada rozbudowaną sieć salonów firmowych w całej Polsce.  Od niedawna także poprzez stronę internetową Orange.pl można podpisać nową umowę lub przedłużyć istniejącą. Dostęp do oferty online mają aktualni klienci firmy oraz jej potencjalni klienci. Zamówienie jakiejkolwiek usługi Orange przez Internet wiąże się z licznymi promocjami i rabatami.

Oferta Orange.pl obejmuje usługi telefonii komórkowej na abonament i na kartę;  Internet mobilny z modemem i routerem;  Internet stacjonarny; telewizję online; wypożyczalnię filmów VOD.  Podczas podpisywania umowy klient otrzymuje oczywiście nowoczesny sprzęt. W przypadku telefonii – telefon komórkowy, w przypadku Internetu – tablet lub laptop.

Podpisanie umowy online jest bardzo proste. Wystarcz wybrać interesującą nas usługę, następnie dobrać pakiet dopasowany do naszych wymagań, wybrać sprzęt i uzupełnić dane do dostawy. Po kilku dniach pojawi się kurier z paczką.

Skorzystaj z naszych darmowych kodów rabatowych i ciesz się zniżkami w Orange.pl.

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje