Wyszukaj kody i promocje

 

Ofix.pl jest firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem, która dostarcza artykuły biurowe, spożywcze, higieniczne, chemiczne oraz materiały do druku wprost pod drzwi 10 tysięcy firm. Zakupy w ofix.pl to wygodne składanie zamówień przez Internet, kompleksowe zakupy w jednym miejscu dzięki szerokiej gamie produktów oraz szybka dostawa.

Na asortyment sklepu ofix.pl składają się tusze i tonery, papier ksero, rolki faksowe i kasowe, komputery, tablety, urządzenia wielofunkcyjne, projektory, tablice interaktywne, telefony i smartfony, bindownice, skanery, laminatory, kalkulatory i wiele innych! Dział „Artykuły biurowe” zawiera wszystkie produkty niezbędne w każdym biurze. Artykuły piśmienne, wszystko co potrzebne do oprawy dokumentów, wyposażenie biurka, materiały do organizacji dokumentów, druki akcydensowe – to i wiele innych znajduje się w jednym miejscu! Ofertę uzupełniają artykuły spożywcze i chemiczne w konkurencyjnych cenach oraz artykuły do wyposażenia biura oraz magazynu jak biurka, regały, szafki, półki, grzejniki, a nawet naczynia!

Klient ma do wyboru dogodne warunki płatności: gotówką, przelewem bankowym, płatnościami elektronicznymi lub kartą kredytową. Zamówiony towar dociera do klienta już następnego dnia roboczego. Jeśli wartość zamówienia przekroczy 250 złotych netto, to przesyłka jest całkowicie darmowa!

Zakupy w ofix.pl to wygoda, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu. Jeśli skorzystasz z darmowych kodów promocyjnych, to przekonasz się, że może być to także oszczędność Twoich pieniędzy!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje