Wyszukaj kody i promocje

 

Nju Mobile to nowość na polskim rynku telefonii komórkowej. Ofertę firmy charakteryzuje brak długoterminowych umów oraz wyjątkowo tanie połączenia, SMSy, MMSy oraz dostęp do Internetu dla każdego! Klient ma do wyboru ofertę z rachunkiem (abonament) lub na kartę.

W przypadku wyboru oferty na abonament klient ma pewność, że jego rachunek nigdy nie przekroczy 57 złotych! Jak to działa? Rozmowy krajowe bez limitu kosztują jedynie 29 złotych, SMSy i MMSy bez limitu – 9 złotych, a nielimitowany Internet – jedynie 19 złotych! Klient decyduje z czego korzysta i tylko za to zapłaci. Wychodzi więc na to, że wysokość rachunku może wynieść jedynie 9 złotych!

Równie atrakcyjna jest oferta Nju Mobile dla osób, które nie chcą wiązać się umową z operatorem. Klienci Nju Mobile na kartę mogą za jedyne 99 groszy rozmawiać bez limitu cały dzień! Za 2 złote  natomiast mogą korzystać w danym dniu z nielimitowanych rozmów na komórki i telefony stacjonarne, wysyłać SMSy oraz cieszyć się 100 MB Internetu.

Teraz aby zacząć korzystać z usług oferowanych przez Nju Mobile nie musisz wychodzić z domu. Umowę możesz podpisać online na stronie www.njumobile.pl, a kurier w przeciągu 2-3 dni dostarczy ją wprost do Twojego domu! Dzięki naszym darmowym kodom rabatowym możesz w ten sposób zaoszczędzić nie tylko swój czas, ale także pieniądze. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje