Wyszukaj kody i promocje

 

Netia jest jednym z większych w Polsce operatorów telekomunikacyjnych. Od 1990 roku dostarcza Polakom usługi telewizyjne, usługi Internetu stacjonarnego, mobilnego oraz telefonii stacjonarnej. Firma posiada liczne Punty Obsługi Klienta w całej Polsce, ale prowadzi także sprzedaż usług online poprzez stronę internetową Netia.pl.

Netia oferuje wiele pakietów telewizyjnych, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Setki kanałów telewizyjnych o różnej tematyce w jakości cyfrowej, w tym duża część w jakości HD – wybierz te, które interesują Ciebie!

Superszybki Internet stacjonarny - aż do 100mb/sekundę w atrakcyjnej cenie i z zaawansowanym routerem gratis; Internet mobilny w pakiecie z Internetem stacjonarnym; telefon stacjonarny z atrakcyjnymi pakietami minut – tak wygląda pozostała oferta Netii. Gdybyś chciał którekolwiek usługi połączyć ze sobą, to ich cena będzie znacznie niższa.

Usługi Netii najkorzystniej jest zamawiać przez Internet. Robisz to bez wychodzenia z domu i to w promocyjnej cenie. Wybierasz interesujące Cię usługi, po chwili oddzwania konsultant Netii aby pomóc Ci podpisać umowę i po kilku dniach w Twoim domu zjawia się kurier z paczką, w której znajduje się sprzęt i Twoja umowa.

Wykorzystaj nasze darmowe kody promocyjne i zobacz ile możesz zaoszczędzić podpisując umowę online z Netią! Oszczędzisz czas i pieniądze. Przekonaj się sam. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje