Wyszukaj kody i promocje

 

NetCredit.pl to nowość na polskim rynku. Firma ta udziela małych, krótkoterminowych pożyczek klientom indywidualnym, którzy niespodziewanie znaleźni się w sytuacji, która wymaga id nich posiadania gotówki. Kwota takiej pożyczki może wynieść od 150 do 3000 złotych, a okres spłaty do 30 dni. Udzielenie pożyczki wynosi jedynie 15 minut. Dla stałych klientów formalności zostały ograniczone do minimum i klient może otrzymać pieniądze od NetCredit.pl po wysłaniu jednego smsa.

Pożyczkę może otrzymać każdy obywatel Polski w wieku pomiędzy 20 a 65 lat. Nie może on posiadać zaległości w spłatach rat lub kredytów w innych firmach oraz musi mieć stały dochód.

NetCredt.pl posiada specjalne oferty na preferencyjnych warunkach dla swoich stałych klientów. Osoby rzetelne, które w wyznaczonych terminach spłacają pożyczone kwot, mogą otrzymać od firmy zniżkę na kolejną pożyczkę – nawet 50 %! Jeżeli klient poleci usługi Netredit.pl swoim znajomym, to może na tym nawet zarobić. Za każdą poleconą osobę, która weźmie pożyczkę w NetCredit.pl klient otrzymuje 50 zł. 10 poleconych osób, to dodatkowe 500 zł na koncie klienta!

Klientom, którzy nie są w stanie spłacić zaciągniętej pożyczki w przeciągu 30 dni, NetCredit.pl może odroczyć spłatę na 7, 14 lub nawet kolejne 30 dni.

Usługi NetCredit.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób, które natychmiast potrzebują gotówki i będą w stanie ją spłacić w przeciągu miesiąca. Dla zaufanych klientów czekają liczne promocje i rabaty. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje