Wyszukaj kody i promocje

 

Neostrada to jedna w usług Orange Polska zapewniająca stały dostęp do Internetu. Historia Neostrady sięga 2002 roku, kiedy to uruchomiono usługę Internetu o prędkości 512 kb/s w kilku największych miastach Polski. Od tego czasu dostępność usługi zaczęła dynamicznie się rozwijać, a prędkość oferowanej usługi rosnąć.

Na chwilę obecną klienci Neostrady mogą cieszyć się z Internetu o prędkości sięgającej nawet 80 mb/s w technologii VDSL i to bez limitu transferu danych. Dodatkowo każdy klient otrzymuje dostęp do Orange FunSpot – bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu poza domem.

Neostradę można połączyć z innymi usługami oferowanymi przez Orange Polska (telefonia komórkowa i telewizja cyfrowa) i cieszyć się szeregiem benefitów wynikających z tego. Dla najbardziej wymagających klientów Neostrada uszykowała specjalne oferty – np. Internet domowy z tabletem.

Internet Neostrada to szybkie ściąganie i wysyłanie plików bez żadnych ograniczeń w przystępnej cenie. Skorzystaj z darmowych kodów rabatowych i przekonaj się jakie korzyści możesz usykać podpisując umowę na Internet Neostara online! Szybko, tanio, bez wychodzenia z domu i przede wszystkim bezpiecznie!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje