Wyszukaj kody i promocje

 

Portal nazwa.pl istnieje ponad piętnaście lat i od tej pory dzięki niemu już pół miliona użytkowników zaistniało w sieci. Firma świadczy usługi takie jak: hosting, domeny internetowe, poczta i sklepy online. Klienci firmy zarejestrowali ponad 600 tysięcy domen i dzięki temu nazwa.pl jest jednym z liderów branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród klientów nazwa.pl znajdują się głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, które dzięki usługom nazwa.pl mogą korzystać z dobrodziejstw jakie daje im Internet.

Firma posiada liczne nagrody i wyróżnienia. Wśród nich znajduje się tytuł Firma Przyjazna Klientowi, który nazwa.pl otrzymała w 2009, 20120, 2011 i 2012 roku!

Co znajduje się w ofercie nazwa.pl? Domeny internetowe, przy zakupie których klient dostaje w gratisie kreator stron www, profesjonalną pocztę, internetowy dziennik active.blog oraz galerię zdjęć active.photo; najwydalniejsze serwery; projekty i wdrażanie stron internetowych; kreatory stron internetowych; konta pocztowe; sklepy internetowe; certyfikaty SSL.

Dbając o zadowolenie klientów nazwa.pl wprowadza często promocje i rabaty. Wydajny hosting + 3 domeny gratis, kreator stron internetowych tańszy o 50%, szybki serwer w promocyjnej cenie – to tylko niektóre z nich. Skorzystaj z naszych darmowych kodów rabatowych i zobacz jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje