Wyszukaj kody i promocje

 

Mybaze.com to innowacyjny projekt, który pojawił się w sieci w połowie 2013 roku. Jest to otwarta platforma handlowa, na której można się zarejestrować i kupić jeden z tysięcy unikalnych produktów lub samemu zgłosić się jako osoba – projektant pragnący sprzedawać swoją twórczość. Twórcy Mybaze.com o swoim projekcie mówią wprost – ma być kojarzony z estetyką, lifestylem i innowacją. Klient kupując na mybaze.com ma kupować emocje i związane z nimi produkty, a nie na odwrót.  

Na ofertę sklepu mybaze.com składają się ubrania, biżuteria, torby, artykuły dekoracyjne i wiele innych. Wszystko to jest unikatowe, wykonane z pierwszej jakości materiałów i co najważniejsze – zostało zaprojektowane zostało przez młodych utalentowanych Polaków.

Mybaze.com to doskonałe miejsce na zakupy dla osób, które cenią sobie indywidualizm i pragną otaczać się rzeczami oryginalnymi. Tutaj możesz nie tylko się ubrać, ale także zadbać o wystrój Twojego mieszkania. Pomysłowe sofy, łóżka, krzesła czy szafki sprawią, że Twoje cztery kąty nabiorą charakteru.

Serwis mybaze.com ułatwia kontakt między projektantami a kupującymi dzięki dostarczaniu im narzędzi do ciągłej komunikacji. Z mybaze.com zakupy stają się przyjemnością. Pozwól sobie na odrobinę ekstrawagancji i wprowadź modny design do swojego życia. Wykorzystaj nasze kody rabatowe i zobacz jakie korzyści niesie to za sobą!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje