Wyszukaj kody i promocje

 

MUZA to polska spółka zajmująca się działalnością wydawniczą. Firma powstała na początku lat dziewięćdziesiątych i od tego czasu wydała tysiące tytułów w wielomilionowych nakładach. Wydawnictwo prowadzi własną księgarnię internetową pod adresem www.muza.com.pl. Bez wychodzenia z domu można kupić książki w bardzo atrakcyjnych cenach.
W skład wydawnictwa wchodzą trzy redakcje. Są to Warszawskie Wydawnictwo Literackie (bestsellery literatury światowej, polska literatura piękna, eseistyka), Redakcja Książki Kolorowej (encyklopedie, leksykony, albumy, atlasy, słowniki, książki dla dzieci i młodzieży) oraz Sport i Turystyka (literatura o tematyce krajoznawczej, literatura turystyczna, przewodniki po Polsce, informatory turystyczne itp.). Tak bogata oferta wydawnictwa MUZA sprawia, że każdy miłośnik literatury znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie ruszając się z fotela można zakupić bestsellery i nowości wydawnicze dla siebie, rodziny i przyjaciół. Wśród autorów pozycji wydawanych przez MUZA znajdują się m. in. Julio Cortazar, Isaak Bashevis Singer, Michaił Bułhakow, Vladimir Nabokov, George Orwell, Antoine de Saint-Exupery, Jose Carlos Somoza, Amelie Nothomb i wielu innych.
Skorzystaj z naszych darmowych kodów rabatowych i przekonaj się ile korzyści za sobą niesie robienie zakupów w księgarni internetowej MUZA! Liczne promocje i gratisy są teraz w zasięgu Twojej ręki.

 

  

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje