Wyszukaj kody i promocje

 

Firma motoricus.com istnieje od 10 lat jako jeden z największych sklepów motoryzacyjnych online. Oferuje swoim klientom szeroki wybór artykułów motoryzacyjnych oraz fachową pomoc ekspertów. Motoricus.com może się pochwalić, że wśród jego klientów znajdują się takie firmy jak Honda Poland, Kia Motors Polska czy Polski Serwis Floty Sp. Z.o.o.  Firma jest bezpośrednim partnerem handlowym dla PIRELLI Polska, MICHELIN Polska, Goodyear Dunlop Tires Polska, Continental Opony Polska, ALCAR Polska i TAURUS.

Asortyment sklepu stanowią opony, felgi, bagażniki, łańcuchy i akumulatory dla wszystkich samochodów. Motoricus.com sprzedaje także usługi takie jak kontrola i ustawienie geometrii, klimatyzacja i ozonowanie czy przegląd. Wykonanie wymienionych rzeczy odbywa się w jednym z serwisów firmy.

Ciekawą rzeczą oferowaną przez motoricus.com jest autoryzowana odzież i akcesoria  z logo brytyjskiego programu motoryzacyjnego Top Gear. Koszulki, czapeczki, plecaki, kubki, podkładki pod mysz czy breloki mogą być świetnym prezentem dla fanów Jeremy Clarksona i jego przyjaciół.

Motoricus.com to ponad 25 000 artykułów dostępnych od ręki, bezpieczna dostawa do Twojego domu w 48 godzin lub osobisty odbiór w jednym z serwisów sieciowych.  Przekonaj się sam, że od teraz wszystko, co potrzebne dla Twojego auta kupisz nie ruszając się z domu. Dodatkowo gdy skorzystasz z darmowych kodów rabatowych osiągniesz szereg korzyści. Sprawdź to!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje