Wyszukaj kody i promocje

 

Sklep internetowy militaria.pl już od piętnastu lat oferuje swoim klientom wiatrówki oraz akcesoria strzeleckie, sprzęt outdoorowy, ASG, paintball oraz akcesoria do samoobrony. W 2012 roku sklep uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu Internetowego w kategorii Sklepy Specjalistyczne (ranking Gazety Wyborczej i portalu Money.pl), natomiast w 2011 roku otrzymał „Koronę Konsumenta” w kategorii Sklepy z Bronią. Jest to tylko część nagród i wyróżnień jakie posiada sklep militaria.pl. Firma sprzedaje produkty tylko dobrych i sprawdzonych marek. Dla dużej części z nich militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Firma w wybranym asortymencie zaopatruje służby państwowe i różnego rodzaju instytucje publiczne, ale także osoby prywatne. Ciągle poszerzanie oferty oraz rozległa gama produktów w konkurencyjnych cenach jest odpowiedzią na potrzeby klientów.

Na asortyment sklepu składają się wiatrówki, celowniki optyczne, łuki, proce, dmuchawki, broń czarnoprochowa, akcesoria dla myśliwych, wszystko dla pasjonatów paintballa, paralizatory, broń hukowa i alarmowa, gazy pieprzowe, pistolety gazowe, pałki teleskopowe, kubotany, odstraszacze, alarmy, latarki, noktowizory, lornetki, teleskopy, noże, miecze, maczety, odzież survivalowa, książki, filmy i wiele innych.

Za zamówiony towar można zapłacić w dogodny dla siebie sposób. Możliwa jest także płatność ratalna. Produkty są dostarczane do klienta przez kuriera nawet już na drugi dzień po złożeniu zamówienia!

Skorzystaj z darmowych kodów promocyjnych i zobacz jakie korzyści mogą nieść za sobą zakupy online!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje