Wyszukaj kody i promocje

 

Media Markt jest międzynarodową siecią supermarketów z elektroniką. Pierwszy sklep powstał w 1979 roku w Monachium i jego sukces spowodował rozwój sieci na terenie całych Niemiec. Po 1989 roku Media Markt rozpoczął ekspansję swoich sklepów na Europę. Punty sprzedaży pojawiły się we Francji, Austrii, Włoszech, Szwajcarii, Belgii, Grecji, Portugalii, Szwecji, Chinach, Rosji oraz Turcji. W Polsce sieć obecna jest od 1998 roku, a od niedawna firma oferuje sprzedaż swoich produktów poprzez stronę internetową.

Sklep online oferuje najszerszy na rynku wybór markowych produktów w konkurencyjnych cenach. Dostępne są artykuły znanych i cenionych firm takich jak Sony, Samsung, Yamaha, Nikon,  Bosch, Siemens czy Lenovo, ale także produkty rodzimych marek. Przekrój cenowy jest tak duży, że każdy klient znajdzie na pewno coś odpowiedniego na swoją kieszeń.

Na asortyment sklepu składa się sprzęt RTV, komputery i tablety, aparaty fotograficzne i kamery, konsole i gry, oświetlenie, telefony, AGD duże oraz AGD drobne, zabawki multimedialne dla dzieci, książki w wersji klasycznej oraz e-booki, filmy oraz muzyka.

Zamówione online produkty klient może odebrać w wybranym przez  siebie stacjonarnym markecie Media Markt lub poprosić o dostawę do domu. Artykuły zakupione przez Internet podlegają gwarancji. Dzięki licznym promocjom i wyprzedażom można nabyć markową elektronikę w przystępnej cenie. Zakupy online to same zalety – wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Przekonaj się sam już teraz! 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje