Wyszukaj kody i promocje

 

Meblowy sklep online meblobranie.pl to doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie wysokiej jakości funkcjonalne przedmioty oraz chcą mieć do nich szybki i łatwy dostęp online.

Meblobranie.pl na chwile obecną jest jednym z liderów internetowych sklepów z meblami w Polsce. Początki działalności firmy sięgają 2007 roku, kiedy to wystartował innowacyjny projekt w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Szkole Głównej. Handlowej. W 2010 roku na III Gali Polski Przedsiębiorczej firma została nominowana do nagrody za najlepszy Start Up roku.

W ofercie meblobranie.pl znajdują się meble klasyczne oraz designerskie podzielone na kategorie takie jak: salon, sypialnia, kuchnia i jadalnia, gabinet i biuro, pokój dziecięcy, ogród, przedpokój oraz wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do dekoracji wnętrza. Asortyment firmy to ponad 5000 elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów od producentów polskich i zagranicznych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów oferta ta jest ciągle poszerzana.

Rzeczą, która charakteryzuje meblobranie.pl na tle konkurencji jest bardzo zaangażowany zespół i nowoczesne podejście do klientów, które sprawia że ich liczba ciągle rośnie.

Promocje tygodnia oraz liczne wyprzedaże sprawiają, że wysokiej jakości produkty nabyć można w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki darmowym kodom rabatowym zyskać można jeszcze więcej. To wszystko bez ruszania się z fotela. Sprawdź sam!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje