Wyszukaj kody i promocje

 

McAfee od lat umożliwia firmom z sektora publicznego oraz osobom prywatnym bezpieczne korzystanie z Internetu. Firma dostarcza sprawdzone rozwiązania dla bezpieczeństwa systemów, sieci i urządzeń przenośnych na całym świecie. McAfee zapewniaja skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami.

Oprogramowania McAfee zagwarantują Ci ochronę antywirusową, ochronę przed oprogramowaniem szpiegującym, bezpieczne przeglądanie Internetu, blokowanie niebezpiecznych witryn, filtrowanie zawartości przeglądanych witryn, ochronę przed spamem oraz wiele innych korzyści.

Oferta sklepu online McAfee podzielona jest na produkty dla użytkowników indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Dla tych pierwszych firma McAfee ma gotowe oprogramowania posegregowane w zależności od urządzenia. Inny program antywirusowy skierowany jest na urządzenia przenośne, a inny na komputery PC.  Ochrona Twojego sprzętu przez McAfee kosztuje od 79 złotych do 205 złotych jednorazowo. Szereg rozwiązań został także przygotowany w ofercie dla firm. Powierz ochronę Twojej firmy McAfee, a Ty zajmij się w tym czasie prowadzeniem firmy. Ochrona taka będzie Ciebie kosztowała od kilkudziesięciu złotych rocznie.

Jeżeli zdecydujesz się na wykorzystanie darmowych kodów rabatowych, to cena może zmaleć. Sam się przekonaj. Wypróbuj oprogramowanie McAfee i ciesz się bezpiecznym korzystaniem z komputera i Internetu nie zwracając uwagi na koszty. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje