Wyszukaj kody i promocje

 

Matras jest jedną z największych w Polsce sieci księgarni. Firma posiada kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych rozsianych po całym kraju oraz sklep internetowy matras.pl. Oferta sieci skierowana jest do czytelników w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Matras współpracuje z 1500 wydawcami – dzięki temu na półkach księgarni znaleźć można nie tylko nowości i bestsellery, ale także pozycje niszowe.

W asortymencie matras.pl każdy znajdzie coś dla siebie. W dziale „Książki” znajdziemy pozycje z różnych kategorii – zaczynając od tych dla dzieci i młodzieży, a na fantastyce i horrorach kończąc! Ogromny wybór czeka także na miłośników literatury pięknej czy książek o tematyce historycznej. Oferta martas.pl obejmuje także podręczniki szkolne i akademickie w dobrych cenach.

Dział „Muzyka” to niezliczone ilości płyt CD z Jazzem, Rockiem, Reggae, Disco, Rapem i wieloma innymi rodzajami muzyki, wśród których znajdziemy wiele światowych bestsellerów. Filmy, artykuły szkolne i liczne zabawki dopełniają bogaty asortyment sklepu online matras.pl.

Firma oferuje szybką i bezpieczną dostawę zamówionych artykułów do domu lub do wybranej księgarni Matras. Jeśli wartość zamówienia przekroczy 140 złotych, to zostanie ono dostarczone wprost pod drzwi klienta całkowicie za darmo. Nic nie kosztuje także odebranie zamówienia w sklepie stacjonarnym Matras.

Firma regularnie wprowadza promocje i wyprzedaże. Można wtedy upolować ciekawe książki lub płyty z dobrą muzyką za okazyjną cenę. Sprawdź to sam! 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje