Wyszukaj kody i promocje

 

Mall.pl to sklep internetowy, który należy do spółki holdingowej Netretail Holding. Poza Polską firma działa także na rynku w Czechach, Węgrzech, Słowenii oraz na Słowacji. Od 2010 roku poszerza ona ciągle swój asortyment oraz zwiększa jakość usług.

Mall.pl posiada rzesze zadowolonych klientów, o czym świadczą przyznane firmie liczne certyfikaty i nagrody, m.in. Rzetelna Firma.

Na bogatą ofertę sklepu mall.pl składa się głównie sprzęt ADG oraz RTV, ale także artykuły do domu i ogrodu, akcesoria oraz karma dla zwierząt, zabawki i artykuły pielęgnacyjne dla dzieci oraz kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie te towary można zakupić w konkurencyjnych cenach i odebrać w jednym z punktów (do wyboru Wrocław i Warszawa) lub zamówić dostawę do domu.

Dlaczego warto kupować na mall.pl? Powodów jest wiele! Przede wszystkim firma oferuje klientom bardzo konkurencyjne ceny, które są efektem negocjacji z bezpośrednimi dostawcami lub producentami. Wiele produktów na mall.pl posiada najniższe ceny w Internecie! Kolejnym powodem jest gwarancja dostępności. Klient składając zamówienie od razu otrzymuje informację czy dany produkt jest dostępny na stanie magazynowym i jaki jest przewidywany czas jego dostarczenia.

Liczne wyprzedaże sprawiają, że klient może nabyć produkty cenionych marek w cenie obniżonej aż o 80%!  Niskie ceny, promocje oraz możliwość zakupu na raty – oto powody rosnącej liczby klientów mall.pl.

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje