Wyszukaj kody i promocje

 

Lufthansa jest największym niemieckim przewoźnikiem, który swoją siedzibę ma w Kolonii., natomiast port główny mieści się we Frankfurcie nad Menem. Flota Lufthansy liczy obecnie ponad 300 samolotów. Kierunki lotów Lufthansy to praktycznie cały świat. Dzięki niemieckiemu przewoźnikowi polecimy do wszystkich krajów europejskich, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej oraz prawie całej Azji.

Do najpopularniejszych wśród Polaków lotów należą: Gdańsk – Monachium, Poznań – Dusseldorf, Wrocław – Nowy Jork, Kraków – Frankfurt, Gdańsk – Nowy Jork. Teraz i Ty możesz się przekonać jak niewiele kosztuje podróż z Lufthansą.

Dzięki konkurencyjnym cenom Lufthansy świat jest teraz w zasięgu ręki. Lot do USA od 1899 złotych, Afryka od 2599 złotych, Rio de Janeiro od 3719 złotych, a może Ateny od 829 złotych? Teraz to możliwe.

Oferta Lufthansy to także oferty specjalne przygotowane z myślą o firmach. Możesz zoptymalizować koszty lotów w swojej firmie dzięki programom premiowym. Punkty uzbierane za przeloty Twoje oraz Twoich partnerów biznesowych możesz wymieniać na cenne nagrody lub po prostu … kolejne loty!

Lutfhansa oferuje swoim klientom liczne promocje i rabaty, przy pomocy których można podróżować za niewielkie pieniądze! Rezerwując loty online nie zapomnij o wykorzystaniu naszych kodów rabatowych. Dzięki nim będziesz mógł latać po świecie za jeszcze niższą cenę. Przekonaj się sam i sprawdź ofertę Lufthansy na stronie internetowej Lufthansa.com.pl.

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje