Wyszukaj kody i promocje

 

LINK4 jest liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Firma działa na rynku polskim już 10 lat i jest pierwszą, która zaczęła oferować swoim klientom ubezpieczenia przez Internet lub telefon. W 2009 roku LINK4 stał się częścią działającego w 130 krajach potężnego ubezpieczyciela RSA. Jego sięgające ponad 300 lat doświadczenie sprawia, że wśród klientów znajdują się największe światowe korporacje.

LINK4 posiada wiele nagród i wyróżnień. W 2012 roku już po raz trzeci firma otrzymała złote godło „Laur Konsumenta” w kategorii „Ubezpieczenia komunikacyjne direct”. W tym samym roku Polska Izba Motoryzacji uznała oferowane przez LINK4 ubezpieczenie OC za najlepsze w Polsce.

LINK4 rozpoczynało od ubezpieczeń aut i w tym ciągle jest liderem i pionierem. Dlaczego warto wykupić OC i AC w LINK4? Powodów jest kilka. Firma zapewnia, że w razie wypadku pomoc drogowa przybędzie w 30 minut, gwarantuje także auto zastępcze nawet dla sprawy kolizji i wiele innych korzyści dla Ciebie i osób poszkodowanych.

Ubezpieczenia samochodowe w LINK4 to pełna ochrona w razie wypadku czy zdarzenia losowego, pomoc na miejscu zdarzenia (holowanie, auto zastępcze) oraz możliwość wyboru korzystnego dla Ciebie sposobu rozliczenia szkody.

OC i AC w LINK4 to profesjonalna ochrona, pomoc informacyjna 24 godziny na dobę, komfort i bezpieczeństwo. Jeżeli wykupisz polisę przez Internet, to firma gwarantuje Ci 7% rabatu. Jeśli skorzystasz z naszych darmowych kodów promocyjnych, to korzyści mogą być jeszcze większe!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje