Wyszukaj kody i promocje

 

LIDL jest niemiecką siecią marketów. Pierwszy sklep o takiej nazwie został otwarty w latach siedemdziesiątych, ale historia firmy sięga aż lat trzydziestych! Lata osiemdziesiąte to wzrost liczby sklepów marki Lidl w Niemczech, a lata osiemdziesiąte to już czas ekspansji firmy na arenie międzynarodowej. Na chwilę obecną LIDL znajduje się w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. W samej Polsce firma posiada ponad 500 sklepów!

LIDL oferuje swoim klientom artykuły codziennej potrzeby w bardzo konkurencyjnych cenach. Asortymentu sklepów sieci jest bardzo bogaty. Klient znajdzie tam chrupiące, codziennie wypiekane pieczywo, artykuły spożywcze, świeże warzywa i owoce, różnego rodzaju alkohole z całego świata, chemię domową,  kwiaty cięte i doniczkowe, odzież męską, damską i dziecięcą, a nawet drobne AGD!

LIDL znany jest ze sprzedaży produktów regionalnych, których nie dostanie klient w innym markecie. Wysokiej jakości sery pleśniowe, aromatyczne bazyliowe pesto lub prawdziwe amerykańskie masło orzechowe? Te i wiele innych można znaleźć na półkach LIDLA podczas często organizowanych tygodni kuchni włoskiej, francuskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej czy nawet chińskiej.

Sklepy tej sieci często organizują wyprzedaże swoich produktów. Można wtedy nabyć artykuły wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Z naszymi kodami rabatowymi możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Przekonaj się sam już teraz. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje