Wyszukaj kody i promocje

 

Firma Leroy Merlin powstała dziewięćdziesiąt lat temu we Francji i jest obecnie drugim w Europie i czwartym na świecie dystrybutorem materiałów budowlanych. W Polsce pierwszy market Leroy Merlin powstał w Piasecznie pod Warszawą w 1996 roku. Dzisiaj jest ich z naszym kraju już 43! Od niedawna produkty dostępne w Leroy Merlin można zakupić także online pod adresem www.leroymerlin.pl.

Sieć marketów Leroy Merlin jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, które doskonale świadczą o zaufaniu, jakim obdarzyli firmę klienci oraz o jakości sprzedawanych przez nią produktów. Ciekawostką jest to, że polityka Leroy Merlin opiera się na promowaniu i wspieraniu lokalnych dostawców i przedsiębiorców. Dzięki temu aż 80% asortymentu marketów pochodzi od sprawdzonych polskich dystrybutorów.

Na bogatą ofertę sklepu online składają się szeroko pojęte materiały budowlane, materiały izolacyjne i wykończeniowe, kotły, kominy, piece, dachy, okna, deski, płyty, listwy, panele, meble, ceramika sanitarna, elektronarzędzia, klimatyzatory i wentylatory, hydrofore i wiele, wiele innych. Asortyment uzupełniają artykuły do dekoracji domu oraz wszystko dla Twojego ogrodu.

Zamówione online produkty zostaną dostarczone wprost do domu klienta przez kuriera DHL. Można je także odebrać dzięki paczkomatom InPost. Liczne promocje i wyprzedaże sprawią, że zakupy online w Leroy Merlin to nie tylko wygoda, ale także oszczędność pieniędzy! Skorzystaj z naszych darmowych kodów rabatowych i przekonaj się ile jeszcze możesz zyskać!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje