Wyszukaj kody i promocje

 

Sklep online ledtechnics.pl zajmuje się sprzedażą produktów oświetleniowych marki LEDtechnics. Asortyment sklepu stanowi pierwszej jakości oświetlenie w dobrej cenie. Produkty zawierają diody LED tylko i wyłącznie jednego producenta – firmy EPISTAR z Tajwanu. Robią zakupy w ledtechnics.pl masz pewność, że nie kupujesz chińskich odpowiedników.

 Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Ledtechnics.pl posiada produkty z linii commercial przeznaczone do użytku domowego oraz produkty z linii industrial przeznaczone do użytku gospodarczego. Asortyment sklepu stanowią różnego rodzaju żarówki, oświetlenie meblowe, naświetlacze LED, świetlówki LED, lampy HighBay, taśmy LED, moduły LED oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do oświetleń.

Oświetlenie LED posiada same zalety, a wśród nich: energooszczędność, żywotność, niskie koszty utrzymania, produkty przyjazne dla środowiska, ekologia oraz brak potrzeby utylizacji. Wybór oświetlenia LED jest bardzo dobrą i długotrwała inwestycją. Diody wykorzystywane w produktach LEDtechnics pozbawione są efektu ,,mrugania”dzięki czemu nie męczą wzroku. Dzięki wykluczeniu promieniowania UV oraz podczerwieni, emitowane światło nie wpłynie negatywnie na Twoje samopoczucie.

Ledtechnics.pl współpracuje z firmą kurierską OPEK, która zagwarantuje Ci dostawę Twoich zakupów do domu w 24 godziny. Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 199 zł, to za przesyłkę nie zapłacisz nic!

Wykorzystaj darmowe kody rabatowe do robienia zakupów w ledtechnics.pl w jeszcze niższej cenie!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje