Wyszukaj kody i promocje

 

Kwiatowy Ogród jest kwiaciarnią internetową z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu i dostarczaniu wysokiej jakości bukietów i upominków kwiatowych. Wszystkie kompozycje kwiatowe wchodzące w skład oferty sklepu są dziełem florystów z wieloletnim doświadczeniem. Wybór kwiatów odbywa się na podstawie ich wyglądu, zapachu i trwałości aby osoba, która zostanie nimi obdarowana mogła się zachwycać prezentem jak najdłużej.

Tym co wyróżnia kwiatowyogrod.pl jest samodzielne układanie wiązanek kwiatowych - firma nie bazuje na pośrednikach. Dzięki temu klient ma gwarancję, że dostarczony bukiet będzie wyglądał dokładnie tak jak sobie tego zażyczył przy zamówieniu.

W ofercie znajdują się gotowe bukiety na przeróżne okazje. Ślub, podziękowania, przeprosiny, gratulacje, a może rocznica? Kwiaty są uniwersalnym i klasycznym podarunkiem, który sprawdzi się przy każdej z wyżej wymienionych. Pachnące róże, gerbery oraz wracające do mody goździki na pewno wywołają uśmiech u bliskiej osoby.

Asortyment sklepu kwiatowyogrod.pl to nie tylko kwiaty. Do wyboru mamy także elementy dekoracyjne, serwetki i dobrej jakości świece, w blasku których można spędzić miłe, romantyczne wieczory.

Firma oferuje szybką dostawę zamówionego towaru przez kuriera. Zamówienia realizowane SA na terenie całej Polski i docierają do odbiorcy w eleganckim opakowaniu wysyłkowym.

Promocje i upusty sprawią, że zakupy w sklepie kwiatowyogrod.pl możesz robić w atrakcyjnych cenach. Dzięki kodom rabatowym możesz sporo zaoszczędzić!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje