Wyszukaj kody i promocje

 

Komputronik jest polską siecią sklepów oferujących głównie komputery. Firma powstała w 1996 roku, a swój pierwszy sklep otworzyła w Poznaniu. Dwa lata później powstał sklep internetowy. Obecnie Komputronik posiada rozbudowaną sieć sprzedaży w całej Polsce.

W asortymencie sklepu online, który dostępny jest pod adresem komputronik.pl znajdziemy bardzo bogaty wybór komputerów PC, laptopów oraz tabletów. Dostępne są sprzęty różnych marek i w różnych kategoriach cenowych, tak aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Oferta sklepu internetowego komputronik.pl to nie tylko komputery. Są to także podzespoły (dyski twarde, karty graficzne, procesory, obudowy, zasilacze itp.), drukarki, skanery, dyski zewnętrzne, monitory, myszki i klawiatury i wiele innych!

Sprzęt komputerowy jest ważną częścią oferty sklepu komputronik.pl, ale warto wspomnieć, że asortyment jest dużo bogatszy! Klient kupi tutaj także konsole, gry na PC i konsole, oprogramowanie, aparaty cyfrowe, kamery, lornetki, telefony, nawigację samochodową, sprzęt Car Audio, telewizory, odtwarzacze muzyki, drobne AGD oraz duże AGD (pralki, okapy, kuchnie grzewcze itp.), a nawet meble biurowe! Wszystkie te produkty pochodzą od producentów znanych i cenionych marek. Sprzęt podlega gwarancji takiej samej jak ten zakupiony w sklepie Komputronik, więc zakupy online są nie tylko wygodne, ale i bezpieczne.

Dzięki licznym promocjom i wyprzedażom można zakupić dobry sprzęt w bardzo dobrej cenie!

 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje