Wyszukaj kody i promocje

 

Internetowy sklep zoologiczny keko.pl powstał w 2009 roku i od tego czasu skutecznie wysuwa się na pozycję lidera wśród sklepów online z artykułami dla zwierząt.

Dzięki bardzo bogatej ofercie sklepu keko.pl możemy zakupić wszystko dla naszego pupila w jednym miejscu i to bez ruszania się z domu! Na asortyment sklepu składają się produkty dla rybek, gadów, płazów, gryzoni, koni, kotów, psów, ptaków, tchórzofretek a nawet dla jeży. Szeroki wybór karm i przysmaków, witaminy i odżywki dla zwierząt, kuwety, transportery, miseczki, żwirki, zabawki, klatki, kojce i wiele, wiele innych artykułów znajdziesz tutaj w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zamówione online produkty można osobiście odebrać w warszawskiej siedzibie firmy lub zamówić dostawę do domu. Warto wspomnieć tutaj, że aż 99,9 % paczek z keko.pl dociera do klientów w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Do każdego zamówienia, którego wartość przekracza 199 złotych firma dodaje gratis dla zwierzaka!

Dowodem na zaufanie, jakim klienci darzą keko.pl są liczne nagrody, certyfikaty i wyróżnienia. Do ich otrzymania przyczynił się na pewno wyszkolony personel, którzy zawsze służy rada i pomocą klientom keko.pl.

Sklep prowadzi co jakiś czas wyprzedaże, kiedy to można kupić produkty w bardzo niskich cenach. Dzięki darmowym kodom rabatowym możesz się cieszyć niskimi cenami zawsze kiedy chcesz!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje