Wyszukaj kody i promocje

 

Intymna.pl jest liderem w sprzedaży bielizny wśród sklepów internetowych. Firma oferuje szeroki wybór bielizny damskiej. Biustonosze, figi, bielizna nocna, gorsety, pończochy i rajstopy stanowią dużą część asortymentu. Dodatkowo na klientów czekają stroje kąpielowe, odzież, obuwie, dodatki, kosmetyki i biżuteria.

Intymna.pl posiada już 250 tysięcy zadowolonych klientów! Te liczby nie mogą kłamać! Kolejnym dowodem na solidność firmy niech będą liczne nagrody, które otrzymała. W roku 2005 sklep zajął 4 miejsce w rankingu „Najlepszy sklep w branży odzież / bielizna / obuwie” przygotowywanym przez Money.pl i Wprost, natomiast w 2010 roku w tym samym rankingu intymna.pl zajął już pierwsze miejsce! Firma posiada certyfikat „Trusted Store”, który przyznawany jest wiarygodnom sklepom internetowym, których reputacja nie budzi wątpliwości.

Asortyment intymna.pl to ponad 10 tysięcy produktów znanych i cenionych marek, ale także marek unikatowych i dostępnych tylko w tym sklepie online. Konkurencyjne ceny i liczne promocje dodatkowo uatrakcyjniają ofertę. Wysyłka zakupionych towarów odbywa się w przeciągu 24 h, a na życzenie klienta zamówienie można ładne zapakować za jedyne 14,90! Klienci sklepu z Koszalina mają możliwość osobistego odbioru w siedzibie głównej firmy.

Zakupy w intymna.pl to przyjemność, na którą każdy może sobie pozwolić. Dzięki kodom rabatowym kupuj więcej oraz częściej dla siebie i swoich bliskich! Bezpieczne zakupy w rozsądnej cenie – to właśnie intymna.pl. Sam się przekonaj. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje