Wyszukaj kody i promocje

 

Internetowykantor.pl był pierwszą tego typu instytucją online w Polsce. Firma funkcjonuje od 2010 roku, ale  zaufało jej już ponad 112 tysięcy osób. Na chwilę obecną jest niekwestionowanym liderem na rynku wymiany walut online w Polsce. W niezależnym serwisie Opineo.pl pozytywnie wypowiada się o niej ponad 50 tysięcy zadowolonych klientów.

Jakość firmy została także wyróżniona licznymi nagrodami i certyfikatami, a wśród nich: tytuł Laureata Programu Najwyższa Jakość QI 2013 w kategorii QI – usługi najwyższej jakości, zwycięzca prestiżowego konkursu European Business Awards 2013/2014 oraz Złoty Laur Konsumenta 2013 dla najlepszego polskiego kantoru online.

Aby nie stać w kolejkach, możesz teraz wymienić dowolona walutę online. Jak to działa? W bardzo prosty sposób! Wysyłasz przelew, akceptujesz transakcję i ostatecznie otrzymujesz przelew zwrotny w wybranej przez ciebie walucie. Proste prawda? Dlaczego więc nie spróbować? Wejdź na internetowykantor.pl i sam przekonaj się jaka to wygoda móc wymieniać waluty online kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Potrzebujesz dowodów? Proszę bardzo. Przy kupnie 1000 euro możesz zaoszczędzić od 100 do 200 złotych. Internetowykantor.pl posiada tak niski kurs w porównaniu do cen tradycyjnych kantorów i banków. Klienci internetowego kantoru zaoszczędzili już łącznie ponad 129 milionów złotych. Zacznij oszczędzanie teraz i Ty! Dzięki darmowym kodom rabatowym oszczędności te mogą być jeszcze większe. Wygoda, bezpieczeństwo i szybkość transakcji, oszczędności i mobilność. Internetowykantor.pl to same zalety. Przekonaj się sam!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje