Wyszukaj kody i promocje

 

Bank Śląsk powstał 25 lat temu w wyniku wyodrębnienia z NBP.  Od 1996 roku większościowym udziałowcem banku jest holenderska Grupa ING – stąd nazwa ING Bank Śląski. Na chwile obecną jest on czwartym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. Bank od momentu powstania znajduje się w czołówce najlepszych polskich banków, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia mu przyznane. ING Bank Śląski oferuje swoim klientom dużą sieć placówek, bankomatów i wpłatomatów w całej Polsce.

ING Bank Śląski oferuje szeroki zakres produktów i usług finansowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W ofercie banku znajdują się konta osobiste, konta oszczędnościowe, lokaty, fundusze inwestycyjne, produkty emerytalne, kredyty hipoteczne, pożyczki gotówkowe, karty kredytowe, kredyty konsolidacyjne, bankowość internetowa oraz różnego rodzaju ubezpieczenia. Asortyment usług banku co chwilę się rozszerza, a nowe usługi są odpowiedzią na potrzeby klientów.

ING Bank Śląski posiada dobrze rozwiniętą bankowość internetową. Dzięki niej klienci banku mają dostęp do konta przez Internet 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i to całkowicie za darmo. Sprawdzasz stan konta i historię transakcji, dokonujesz przelewów, doładowujesz telefon komórkowy, spłacasz kartę kredytową, zarządzasz funduszami inwestycyjnymi i drukujesz potwierdzenia dokonanych transakcji kiedy tylko i gdzie chcesz!

Wykorzystaj darmowe kody rabatowe i zobacz jakie korzyści czekają na Ciebie.

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje