Wyszukaj kody i promocje

 

InCredit to idealne rozwiązanie dla osób, które szybko potrzebują niedużej gotówki. InCredit oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki w kwocie do 500 do 5000 złotych, które może otrzymać każdy kto jest obywatelem Polski i ma 20 – 65 lat i posiada stałe dochody. Okres spłaty pożyczki może wynosić nawet 24 miesiące, a na prośbę klienta może zostać przedłużony o kolejne 30 dni.

InCredit oferuje pożyczki udzielane w sposób elektroniczny, dlatego do jej otrzymania nie są potrzebne żadne dokumenty. Wystarczy, że klient posiada rachunek w którymkolwiek z polskich banków, dostęp do Internetu i komputera oraz adres e-mail.

Kwota pierwszej pożyczki, której InCredit udziela nowemu klientowi nie może przekroczyć 1000 zł, ale po jej spłaceniu można zaciągnąć kolejną – tym razem już nawet 5000 zł!

Posiadanie innych niespłaconych rat i kredytów nie jest przyczyną, dla której InCredit odmówi przyznania pożyczki – pod warunkiem, że są one spłacane terminowo.

Wzięcie pożyczki online na niewielką kwotę to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy „na już” – pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie już po 15 minutach od czasu złożenia wniosku!

Dzięki InCredit można także zarabiać. Za każdego poleconego klienta, który skorzysta z usług InCredit można otrzymać 50 złotych premii.

Wykorzystaj nasze darmowe kody promocyjne i zobacz ile jeszcze możesz zyskać!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje