Wyszukaj kody i promocje

 

Hilton Worldwide jest siecią luksusowych hoteli, których założycielem był Conrad Hilton. Pierwszy hotel powstał w 1919 roku w Teksasie, a na chwilę obecną sieć posiada ponad 3200 lokalizacji z ponad pół milionem miejsc w hotelach! Tak ogromny sukces firmy doprowadził do powstania rodzinnej fortuny. Dziś sieć Hilton notowana jest na nowojorskiej giełdzie i co roku znajduje się na liście największych przedsiębiorstw prywatnych.  

Sieć hoteli Hilton zarządza powiązanymi z nią innymi sieciami takimi jak: Conrad, Coral by Hilton, Doubletree, Embassy Suites Hotels, Hampton Inn, Hampton Inn&Suites, Hilton Garden Inn, Hilton Grand Vacations, Homewood Suites by Hilton oraz The Waldorf – Astoria Collection. W Polsce sieć hoteli Hilton ciągle się rozrasta. Na obecną chwilę obiekty Hilton znajdują się w Krakowie, Rzeszowie, Świnoujściu, Łodzi i Warszawie.

Hotele sieci Hilton to doskonałe miejsce na wypoczynek, na spotkania biznesowe, konferencje, ale także spotkania towarzyskie takie jak chociażby ślub. Na stronie www.hiltoneasteurope.com/pl-pl zarezerwujesz online pokój w hotelu Hilton nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Chorwacji, Słowacji, Rumunii, Rosji, Azerbejdżanie, Bułgarii oraz na Węgrzech.

Sprawdź na stronie www.hiltoneasteurope.com/pl-pl oferty promocyjne. Skorzystaj także z naszych darmowych kodów rabatowych i zobacz jakie niesie to za sobą korzyści. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje